Belgijskie dywany z kolekcji CITY URBAN to doskonały wybór dla osób planujących zakupić dywan dobrej jakości i zarazem w niskiej cenie. Seria CITY URBAN jest importowana przez naszą firmę od jednego z największych producentów dywanów w Europie. Nasza firma bezpośrednio współpracuje z tą fabryką od 2012 r. a w naszej kolekcji znajdziecie wzory zastrzeżone tylko dla naszej firmy. Gwarantuje to jakość wykonania.

Bardzo ciekawe wzornictwo, od klasyki do nowoczesności, wysoka jakość oraz niska cena wpływają na ich wielką popularność. Kolekcja CITY URBAN to wzory z motywami miast, ulic, ludzi, muzyką, flagami oraz wiele innych, typowo młodzieżowych wzorów. Są one obecnie bardzo poszukiwane. 

Seria CITY URBAN to dywany o dobrej jakości w niskiej cenie. Charakteryzują się runem o wysokości 8 mm, wagą ok 1,6 kg / 1m2 oraz dobrymi parametrami przędzy, która się nie mechaci, nie płowieje, nie elektryzuje. Utrzymanie czystości nie nastręcza żadnych problemów, ponieważ wystarczą ogólnie dostępne środki do czyszczenia dywanów lub nawet zwykła wilgotna szmatka i płyn do naczyń.

 

Zbliżenia dywanów CITY 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl