Mercedes wśród dywanów. Dywany z MIKROFIBRY są pozycjonowane jako z tzw. "wysokiej półki". Jakość, grubość, gęstość, waga runa, miękkość, delikatność, itp to cechy, których łącznie rzadko można spotkać w innych gatunkach. Dywany te idealnie nadają się do sypialni, gdy idziemy spać jak i gdy wstajemy. Chcemy wtedy mieć pod stopami miękko, ciepło i delikatnie:) Mikrofibra jest materiałem bardzo rzadko wykorzystywanym przez producentów, ze względu na trudność w ich produkcji, mogą produkować je jedynie fabryki o bardzo nowoczesnym parku maszynowym oraz "grubym portfelu".

Zdecydowanie polecamy tego typu dywany osobom szukającym czegoś wyjątkowego, czym chcemy zadziwić naszych znajomych. Zazwyczaj ich runo ma ponad 45 mm, waga to ok 3 kg/1m. 

Warto wiedzieć, że na rynku są dywany z polipropylenu, Heat-Set Frisee, które przypominają kudłacze z MIKROFIBRY, choć bardzo łatwo można je odróżnić właśnie po dotyku. Kupując dywan w internecie trudno jest rozpoznać cokolwiek po dotyku, stąd prosimy uważnie czytać opisy w sklepach.

Dywany z MIKROFIBRY - przybliżenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl